İzleyince etkilendim ve paylaşmak istedim..
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjQfZrmAZuxYSZm2_-FF76yAtQo7S9xUR558uyiMrLI_UuVzIRn-eIValyB8nr9SjpHLoRSOvTMStsy90gbHtS5ANWw0_BrBQCY8Flyyrg-KIWFIClRtBjsCDIxZmRcR0eSLX6GKJIaB9Ht/s320/sultan_murat.jpg)
Okurlarımdan "Eskisi gibi uzun makaleler yazmıyor, site/servis tanıtımları yapmıyorsunuz, kısacık paylaşımlar yapıyorsunuz!" diye veryansınlar geliyor.. Eksik olmayın, var olun.. Ama ne zaman kaybettiğim kendimi, aradığım o limanda bulursam işte ondan sonra öyle makaleler yeniden gelir ;) Bu, o zamana kadar hiç makale yazmayacağım anlamına gelmiyor elbette, ama genellikle böyle az ve öz olacak paylaşımlarım...
Sonraki paylaşımlarımda tekrar görüşene dek hayatınızdan pozitifliği, yüzünüzden gülümsemeyi eksik etmeyin ;)
Allah'a (c.c.) Emanetsiniz..
Fikrinizi Paylaşın! :)
Yorum Gönder