Hiçbir İş İlani Beni Bu Kadar Etkilememişti !

Yazar : İdris Cin Tarih : Pazar, Temmuz 29, 2007 | 2 Fikir Paylaşımı
Kategori(ler) :

Herkese Merhabalar,

Kesinlikle paylaşıma değer olduğunu düşündüğüm ve biraz önce rastladığım bu konuyu bloğuma taşımak istiyorum müsadenizle.

Sevgili Onur Yüksel okuduğumda etkilendiğim bu yazısında bir gençlik ajansı olan YouthRep' in oldukça farklı ve ilgiye değer kısacası yenilikçi ( inovatif ) bu iş ilanına yer vermiş ve ilana ilgi duyabilecek arkadaşlara da en az ilan kadar güzel ve ilgi çekici tavsiyelerde bulunmuş.

(
Güncelleme : Ayrıca sevgili Tunç; "Koyun Sürüsünden Biri Olmamak" isimli yazısıyla ve sevgili Alemşah da; "Youthrep ve Youtube’da bir iş ilanı!" isimli yazısıyla konuyu bloglarına taşımışlar bile.
)

Kariyer sitelerinin video görüntülü CV hamlelerinden sonra YouthRep'in bu yenilikçi iş ilanını kesinlikle örnek alınmaya değer görüyorum. İlgili yazıyı ve ilanı okuduktan sonra ve iş ilanının video sunu izledikten sonra gerçekten etkilendiğimi söyleyebilirim.

İşte ilgiye ve paylaşıma değer iş ilanının video su;Bakalım YouthRep'in bu akıl ve yenilikçilik dolu girişimi sektörde nasıl yankı bulacak. Merakla takip ediyor olacağım.

Peki siz ne kadar etkilendiniz bu ilandan? Benim gibi, Fikir İnsanı olasınız gelmedi mi yoksa bir an için bile olsa?

Bir sonraki yazımda tekrar görüşene dek yüzünüzden gülümsemeyi eksik etmeyin.

Tekrar paylaşmak üzere,

Sevgi ve Saygılarımla.

2 Fikir Paylaşımı

 1. Onur Ünlü 1 Ağustos 2007 15:39  

  Valla güzelmiş iş ilanı :)
  Keşke yazılımcı da arasalar da başvursam :P
  Yalnız oraya başvuracak olan kişinin de iş ilanına uygun bi cv yollaması lazım. Artık video mu olur yoksa başka bi fikir mi bulur orasını kendi düşünsün :)

 2. İdris Cin 1 Ağustos 2007 23:29  

  Merhaba Onur,

  Evet işi alacak olan arkadaşı şimdide tebrik etmek gerekiyor sanırım.Fikirlerin için teşekkürler.

  Sevgi ve Saygılarımla.

Yorum Gönder